Mød dem på festugen

Listen over deltagende foreninger, virksomheder, institutioner m.fl. på festugen 2024 opdateres løbende.

Mad og drikke

AktørKontaktoplysninger
AntonsAntons@antons.nu
Mikkels pandekagerwajngertner@hotmail.com
Cafe TPTbo1984@gmail.com
Monacos Finest Gentlemens Country Clubjensvkroyer@gmail.com
Kejserens Køkkenkejseren@kejserenskoekken.dk
Vindruen Vinhandelvindruen.herlev@firma.tele.dk
King of wrapsinfo@kingofwraps.dk
Hereford burgerIkke tilgængelig
Herlev EaglesIkke tilgængelig
Boldklubben af 1973jan@kaisport.dk
Cafe BobbyAnitatideman@hotmail.com
Wine and bubblesmail@wineandbubbles.dk
Herlev Håndbryggerlaugmail@herlevbryg.dk

Foreninger

ForeningKontaktoplysninger
Herlev SvømningIkke tilgængelig
Herlev Hjorten Håndboldhanne@herlevhjorten.dk
Herlev Ju Jutsu og Aikidoformand@herlev-jujutsu.dk
Arirang Herlev Taekwondo AcademyBenjaminhharder@gmail.com
Herlev Hjortespring Historiske Foreninghelle@malthesen.dk
Herlev Folkedanserforeningformand@herlevfolkedans.dk
Herlev Ishockey klubbrianboye@hotmail.com
Herlev Gymnastiknina@higym.dk
Herlev løbe- og Atletik Klubformand@herlevloberne.dk
Den Sudanske Samfundden.sudanesiske.samfund.i.danmark@gmail.com
Herlev Hjorten Squashcharlotte@gyderne.dk
GHG GymnastikIkke tilgængelig
AktørKontaktoplysninger
FGU Nordtinad@fgunord.dk
AktørKontaktinformation
Herlev Billedskolebilledskolen@herlev.dk
Herlev BibliotekIkke tilgængelig
Herlev MusikskoleMartin.Juhl@herlev.dk
SSPCaroline.Norgaard@herlev.dk
Herlev MedborgerhusIkke tilgængelig
Herlev TeaterbioIkke tilgængelig
Herlev Skolebiollb@tdc.dk
UngerådgivningenSigne.Devantier@herlev.dk
Herlev IdrætscenterSimon.Esrup@gmail.com
Team ByplanTanja.Breth.Clausen@herlev.dk
Hjulmandens Husbo.zabel@herlev.dk
AktørKontaktoplysninger
DN Herlevekh@fho.dk
Repair Caférepaircafeherlev@gmail.com
Stop Spild Lokaltlarslangelyn@gmail.com
Klimafestival (Herlev Bibliotek)post@herlevbibliotek.dk
AtørKontaktoplysninger
Lindehøj Kirkelise@wanning-vognstrup.dk
Herlev Fælleskirkelige udvalgmisa@km.dk
Kirkerne i Herlevjk@herlevkirke.dk
Præstebro KirkeIkke tilgængelig
AktørKontaktifnformation
Bedre Psykiatriherlev@bedrepsykiatri.dk
SindMiasind@hotmail.com
Røde Korsherlev.formand@rodekors.dk
NatteravneneLisbeth@ahelp2u.dk
Ældre Sagenhann@hann.dk
TIM/HjortespringbadetSimon.Esrup@gmail.com
Kræftens Bekæmpelseherlevcancer@gmail.com
Herlev Bodycfactoryhammershoej7913@gmail.com
AktørKontaktinformation
Vivis Dansvivisdans@gmail.com
Wing Chunmgwwingchun.herlev@gmail.com
Bech Ballet AkademiIkke tilgængelig
Herlev FolkedansFolkedans@herlevfolkedans.dk
Herlev Country Dance Clubbernadette@abchansen.com
Gladsaxe Spillemandslauganita@bondy.es
Discource Big BandIkke tilgængelig
Glarmesterens Svendeanita@bondy.es
Herlev Spillefolktomjohansen@yahoo.dk
Herlev MusikskoleMartin.Juhl@herlev.dk
Klassisk Musikforening HerlevIkke oplyst
Copenhagen Guitar DuoIkke oplyst
AktørKontaktinformation
Hovedstadens Letbanebboa@m.dk
PostulatpostenIkke tilgængelig
Lions Herlevherrefrokost@lions.dk
Herlev Festuge DragedagIkke tilgængelig
Stætteforeningen Herlev EaglesIkke tilgængelig
Karmagruppenlcg@novonordisk.com
Herlev HospitalIkke tilgængelig
Klausdal værkstederneklausdalherlev@gmail.com
Herlev Jazzclub2730gogo@gmail.com
TwoKnittInfo@twoknitt.dk

Kontakt Herlev Festuge